fbpx
Inovatívne riešenia.

O nás


NÁŠ PRÍBEH

Život je architektúra a architektúra je zrkadlom života.  – I.M. Pei

Za vznikom ateliéru Archilab bola vízia robiť veci inak – kreatívne, od srdca, s rešpektom ku klientom a v neposlednom rade s ohľadom na ekologickú stopu a udržateľnosť.

Zaoberáme sa vo veľkej miere rezidenčnými a komerčnými interiérmi s presahom na bytovú a občiansku architektúru. Usilujeme sa o dôkladný dialóg s budúcimi užívateľmi, o ich snoch a potrebách, v snahe vytvoriť pre našich klientov hodnotný a funkčný domov s dôrazom na jedinečný detail. Vo vzájomnej spolupráci s klientom často hľadáme príbeh a špecifické hodnoty, v snahe pretaviť ich do spoločného zážitku z kvalitnej architektúry.

Nekonvenčný prístup nás podnecuje k neustálemu hľadaniu udržateľných a trvácnych riešení a materiálov. Postupne sa starostlivá tvorba udržateľných priestorov s patričným rešpektom ku prostrediu stala našou prirodzenou súčasťou. Sme členmi SKA – Slovenskej Komory Architektov, komarch.sk


Ing. arch. Martin Donoval – autorizovaný architekt SKA (2624 AA), FA STU Bratislava (2003-2009)  

architekt telom i dušou a zároveň kreatívne srdce ateliéru. Znalosti z projektov rozličnej mierky dokáže pretaviť do najmenších detailov.


Ing. arch. Pavol Vadkerti – autorizovaný architekt SKA (2023 AA), FA STU Bratislava (1998-2004)

skúsený architekt, pri tvorbe priestoru pristupuje k prostrediu s patričným rešpektom a najvyššou mierou precíznosti s cieľom dosiahnuť kvalitu a primeraný komfort.


Ing. arch. Marek Kľučár – autorizovaný architekt SKA (1743 AA), SVF TU (1996-2001), FA STU (2001-2003)

architekt s výrazným citom pre detail a tvorbu konceptu, jeho silnou stránkou je aj kvalitné technické prevedenie projektu a dôslednosť počas realizácie diela.


Ing.arch. Michaela Junasová – FAD STU Bratislava (2017-2023)

architektka so silným zmyslom pre interiérový detail a ladenie farieb. Prirodzenú zvedavosť a zanietenie upriamuje rovnako aj na ekologické otázky a udržateľnosť v architektúre.

KONTAKT

 

ARCHILAB s.r.o.
Architektonický a interiérový ateliér

Ovsištské nám. 1, 851 04 Bratislava
info@archilab.sk
+421 907 843 986

 

IČO: 53 251 466
DIČ: 212 134 8735

získaj ZADARMO e-sprievodcu
Zaujali sme Vás?

NAPÍŠTE NÁM
    captcha