fbpx
Inovatívne riešenia.

interiér bytu |rekonštrukcia | Dibrovova ul | Stará Turá

Jemné farebné odtiene a prírodné materiály dotvárajú príjemnú náladu interiéru so škandinávskymi prvkami..

interiér

71 m2

3-4

REKONŠTRUKCIA ÚŽITKOVÁ PLOCHA TÝŽDNE IDEOVÝ NÁVRH

 

 

KONCEPT

Návrh interiéru bytu na Dibrovovej ulici. Komplexná rekonštrukcia interiéru poskytla tomuto bytu druhý dych. Len niekoľko dispozičných zmien zabezpečilo majiteľom úplne nové pohodlie pri jeho užívaní. Keďže sa jednalo o panelový byt, bolo potrebné veľmi dobre zvážiť rozsah stavebných úprav a ich benefity.

Nápaditá premena si nakoniec vyžiadala iba menšie stavebné zásahy. Vizuálne prepojenie vstupnej predsiene a obývacej izby dodalo dennej zóne bytu vzdušnosť. Zväčšením prechodu medzi obývacou izbou a kuchyňou sme dosiahli moderný koncept usporiadania priestorov.

Kúpeľňa získala denné svetlo prostredníctvom svetlíka na spoločnej stene s kuchyňou. Dispozične získala kúpeľňa na veľkosti zrušením pôvodnej chodbičky medzi predsieňou a kuchyňou. Praktický sprchový kút jemná farebnosť a patchwork dlaždice na podlahe vytvorili modernú, no útulnú atmosféru.
Jemné farebné odtiene a prírodné materiály vytvárajú príjemnú atmosféru škandinávskeho interiéru. Svetlá drevená podlaha opticky napomáha k vzdušnosti priestoru. Zaujímavým prvkom je perforovaný drevený paraván predeľujúci vstupný priestor od obývacieho. Rovnaký prvok v menšom prevedení je použitý aj ako predel obývacej a kuchynskej zóny.

Kuchyňu sme vytvorili v dvoch prevedeniach. Ako sa hovorí, že v jednoduchosti je krása, pri interiéroch to platí dvojnásobne. Preto práva podoba je jednoduchá a elegantná zároveň. Keďže majitelia sú sympatickí mladí ľudia, žiadalo sa nám ponúknuť im aj veselšiu predstavu o riešení kuchyne.

Z návrhu sme sa tešili rovnako ako naši klienti, preto im želáme veľa radosti a pohodlia pri užívaní ich nového interiéru.

 

Mám záujem o projekt


PÔDORYS

interier-bytu-rekonstrukcia-dibrovova-podorys-02-po rekonstrukcii

PÔDORYS BYTU PO REKONŠTRUKCII

interier-bytu-rekonstrukcia-dibrovova-podorys-01-povodny-stav

PÔDORYS BYTU PRED REKONŠTRUKCIOU


INFO

typ projektu:  rekonštrukcia, návrh interiéru bytu
lokalita:  Dibrovova ul., Stará Turá, Slovensko
úžitková plocha:  71 m2
rok:  2015

 

KONTAKT

 

ARCHILAB
Architektonický a interiérový ateliér

Kupeckého 516/3, 821 08 Bratislava
info@archilab.sk
+421 907 843 986

 

 

IČO: 45 244 294
DIČ: 107 974 1333
Zaujali sme Vás?

NAPÍŠTE NÁMcaptcha