fbpx
Inovatívne riešenia.

interiér bytu | novostavba | Kadnárova ul | Bratislava

Pohodlné a funkčné bývanie v súlade so súčasným dizajnom..

interiér

65 m2

3-4

NOVOSTAVBA ÚŽITKOVÁ PLOCHA TÝŽDNE IDEOVÝ NÁVRH

 

 

KONCEPT

Byt nachádzajúci sa v novostavbe na Kadnárovej ulici v bratislavskej Rači je určený pre mladého a úspešného človeka, ktorý si potrpí na kvalitné a pohodlné bývanie. Príjemný súčasný dizajn a funkčnosť návrhu boli základnými parametrami, ktoré na začiatku klient stanovil.

Hlavný obytný priestor spojený s kuchyňou neposkytuje dostatok miesta na umiestnenie jedálenského stola aj barového pultu zároveň. Keďže barový pult znamenal pre majiteľa bytu prioritu, vytvorili sme barový pult s možnosťou vysunutia hornej dosky a tak zväčšenia samotného barového priestoru – tým sme aspoň čiastočne nahradili funkciu jedálne. Vstupnú plochu sme doplnili o veľký samostatný šatník a botník.

interier-bytu-kadnarova-novostavba-bratislava-podorys-3-navrh

Vo všetkých priestoroch sme zvolili jednoduchú kombináciu farieb a materiálov s niekoľkými akcentujúcimi doplnkami, ako napr. žlté poufky. K bytu prislúcha aj priestranný balkón prístupný z obývacej izby.

Žltá farba kuchynskej zásteny a niekoľkých doplnkov v hlavnom obytnom priestore bola použitá zámerne. Vytvára totiž pocit pokoja a rovnováhy a navodzuje dobrú náladu. Rovnaká farebná škála je použitá v kuchyni aj obývacej časti. Tento priestor je naviac ozvláštnený atypickými policami. Kuchyňa, ktorá časom určite neomrzí, je nie len pekná, ale hlavne praktická vďaka použitým kvalitným materiálom. Tie sú odolné a navyše aj ľahko udržiavateľné.

Vstupný priestor bol pôvodne trochu tmavý, preto sme ho dodatočne presvetlili napr. aj použitím svetelných štrbín. Vytvorený šatník ponúka dostatok úložného priestoru a vďaka materiálu Jaf Holz Emotion vyzerá nadštandardne a štýlovo. Posuvný systém dverí šatníka je skrytý za sadrokartónovým podhľadom.

 

Mám záujem o projekt


PÔDORYS

interier-bytu-kadnarova-novostavba-bratislava-podorys-2-navrh

PÔDORYS BYTU – NÁVRH

interier-bytu-kadnarova-novostavba-bratislava-podorys-1-povodny

PÔDORYS BYTU- PÔVODNÝ STAV


INFO

typ projektu:  interiér bytu v novostavbe
lokalita:  Kadnárova ul., Bratislava – Rača, Slovensko
úžitková plocha:  65 m2
realizácia:  2015

 

KONTAKT

 

ARCHILAB
Architektonický a interiérový ateliér

Kupeckého 516/3, 821 08 Bratislava
info@archilab.sk
+421 907 843 986

 

 

IČO: 45 244 294
DIČ: 107 974 1333
Zaujali sme Vás?

NAPÍŠTE NÁMcaptcha