Komplexné riešenia bez experimentov.

interiér rodinného domu | novostavba | Slovenský Grob

Elegancia a škandinávsky dizajn..

interiér

45 m2

3

NOVOSTAVBA ÚŽITKOVÁ PLOCHA TÝŽDNE IDEOVÝ NÁVRH

 

 

KONCEPT

Návrh interiéru rodinného domu v Slovenskom Grobe. Majiteľka novostavby rodinného domu nás požiadala o pomoc pri zariadení hlavného obytného priestoru, ktorý je koncepčne riešený ako jeden celok s jedálenskou časťou a kuchyňou.

Spoločne sme hľadali vhodnú podobu vo viacerých alternatívach, do formy vizualizácií sme po dohode nakoniec preniesli dve riešenia líšiace sa len v malých detailoch. Niekedy stačí pozmeniť naozaj len taký malý detail akým je napr. farba či vzor koberca a priestor získa úplne inú náladu.

Základné atribúty, ktoré sme na začiatku dostali, boli: jednoduchosť (farebná aj tvarová), elegancia a škandinávsky dizajn. Princíp nášho návrhu vychádzal z tvarovej jednoduchosti a nenápadnej farebnosti doplnenej o pastelové tóny. Keďže majiteľka má zmysel pre dizajn a kvalitné materiály, zvolili sme masívny drevený nábytok z Javoriny obohatený o niekoľko dizajnových prvkov v podobe jedálenských a barových stoličiek od škandinávskeho výrobcu dizajnového nábytku a doplnkov Muuto a zaveseného svietidla Muffin od českej firmy Brokis.

Výsledný návrh interiéru rodinného domu je vďaka intenzívnej komunikácii s majiteľkou veľmi príjemný, veď posúďte sami..

 

Mám záujem o projekt


PÔDORYS

interier-rodinny-dom-slovensky grob-podorys-01

PÔDORYS RIEŠENEJ ČASTI RODINNÉHO DOMU


INFO

typ projektu:  interiér v novostavbe rodinného domu
lokalita:  Slovenský Grob, Slovensko
úžitková plocha:  45 m2
rok:  2015

 

KONTAKT

 

ARCHILAB
Architektonický a interiérový ateliér

Kupeckého 516/3, 821 08 Bratislava
info@archilab.sk
+421 907 843 986

 

 

IČO: 45 244 294
DIČ: 107 974 1333
Zaujali sme Vás?

NAPÍŠTE NÁM